Hem KONTAKT

KONTAKT

Publicerat av: Redaktionen

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

KONTAKT 9 Andreas Baxivanos

COO
Mobile: +46768591559
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobile: +46 762 59 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

KONTAKT 10 Kristina Fredriksson

KAM / Säljansvarig
Mobile: +46 760 09 92 76
Mail: Kristina@itmediagroup.se

KONTAKT
Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +46 736 37 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

KONTAKT 11 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +46 769 34 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

KONTAKT 12
Eva Papaoikonomou

AM 

Mamma ledig / parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 760 22 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

KONTAKT 13 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 764 28 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

KONTAKT 14
Alexander Guldroth

Pappa ledig / Parental leave
Mobile: +46709 75 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

KONTAKT 15 Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobile: +46 760 35 33 21
Mail: Carin@itmediagroup.se

KONTAKT

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>