KONTAKT

Alexander Guldroth
Sales Manager
Mobile: +4670 975 40 82
Mail: alexander@itmediagroup.se
KONTAKT 1 Despina Kalaitzidi
Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se
KONTAKT 2
Mario Leif Birger Hansen
CTO / Produktansvarig IT-Hållbarhet
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se
KONTAKT 3 Annika Guldroth
CEO / VD Produktansvarig IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se
KONTAKT 4
Åsa Granqvist
KAM / Produktansvarig IT-Retail / IT-Pedagogen
Mobile: +4676 409 55 07
Mail: asa@itmediagroup.se
KONTAKT 5 Christian De La Plaza
KAM / Produktansvarig IT-Hälsa
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se
KONTAKT 6
Annika Svanström
KAM / Produktansvarig IT-Karriär
Mobile: +4670 750 25 25
Mail: annika.s@itmediagroup.se
KONTAKT 7

Om ni vill nå redaktionen med era pressmeddelanden eller nyheter mejla till:
redaktionen@itmediagroup.se


Post Comment