Hem MARKNADSFÖRING

MARKNADSFÖRING

Publicerat av: Redaktionen

Vill du marknadsföra ditt företag på IT-Kanalen.se eller någon av våra andra siter med hög träffsäkerhet, kontakta oss på IMG. Vi har färdig paketerade marknadsföringslösningar samt vi skräddarsyr lösningar efter de behov ditt företag har.

MARKNADSFÖRING 10

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 11 Andreas Baxivanos

Säljchef / COO
Mobile: +46768591559
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 12 Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 13
Oscar Acosta Berg

KAM
Produktansvarig: IT-Retail.se
Mobile: +46 76 409 55 07
Mail: oscar@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 14 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 15
Eva Papaoikonomou

AM 

Mamma ledig / parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

MARKNADSFÖRING 16 Anna Sydbom Kourkouli

AM
Produktansvarig IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 17
Alexander Guldroth

Pappa ledig / Parental leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

MARKNADSFÖRING 18 Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobile: +46 760-035 33 21
Mail: Carin@itmediagroup.se

KONTAKT

 

Vi använder cookies och andra identifierare för att förbättra din upplevelse. Detta gör att vi kan säkerställa din åtkomst, analysera ditt besök på vår webbplats. Det hjälper oss att erbjuda dig ett personligt anpassat innehåll och smidig åtkomst till användbar information. Klicka på ”Jag godkänner” för att acceptera vår användning av cookies och andra identifierare eller klicka ”Mer information” för att justera dina val. Jag Godkänner Mer Information >>